Mynowgames
Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] 212
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Mynowgames
Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] 212
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Mynowgames
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mynowgames

MynowgamesHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun]

YazarMesaj
Admin
Mareşel
Mareşel
Admin

Rep Gücü : 409890
Rep Puanı : 4

Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] Empty
MesajKonu: Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun]   Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] Icon_minitimePaz Şub. 10, 2013 7:57 am

Merhaba Arkadaşlar Ben Forumun Kurucusu Admin

-Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı İnciHane hiçbir sorumluluk kabul etmez.

-Forumda siyasi, ideolojik veya politik içerikli mesajlar yazmak ve propaganda yapmak yasaktır.

-BÜYÜK HARFLE yazı yazmak bağırma anlamına gelir ve fazla kullanmak forumu kirletir.

-Kendinin ve herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad,soyad, adres, tlf no,e-posta adresi vb.) yayımlamak kesinlikle yasaktır.

-Askeri hitap şekline uyunuz 'Arkadaş, kanka, dostum' gibi kelimeler yasaktır. Site adresi,e-posta adresi vermek yasaktır.

Forumumuzda Herkes Rütbesine Göre Hitap Eder Sizden Yüksek Rütbelilere Komutanım ,Sizin Rütbenizdekilerede Tertip,Devre Vb Diyebilirsiniz.
[b]
https://mynowgames.forum.st
Admin
Mareşel
Mareşel
Admin

Rep Gücü : 409890
Rep Puanı : 4

Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] Empty
MesajKonu: Geri: Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun]   Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun] Icon_minitimePaz Şub. 10, 2013 8:21 am

Kurallara Uymayan 2.Uyarıda Banlanır.
https://mynowgames.forum.st

Forumun 1.Kuralı[Yeni Başlayanlar Mutlaka Okusun]
1 sayfadaki 1 sayfası